Sağlığımızı, zindeliğimizi ve ruhumuzu iyileştirmek için daima sınırları zorlamaya çalışıyoruz. Bu yılda bazı eski favorilerin geri dönüşünü, yenilikçi egzersiz programlarını ve en popüler egzersiz yöntemlerini göreceğiz.

İşte bu yılki popüler spor trendlerinden bazıları hakkında bilmeniz gerekenler

Yoga

Elbette yoga antik Hindistan’dan bu yana gelen ve birçok stilde yapılan bir egzersizdir. Bu yıl yoga erkekler arasında oldukça popüler bir egzersiz olacaktır ve biz de kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sadece rahatlama, stres atma ve kalbinize iyi gelmekle kalmaz, koşma ve bisiklete binme gibi sporlardaki performansı da arttırır.

Koşu

Koşmak oldukça popüler olmaya devam ediyor ve bu bizim için sürpriz değil. 

Kilo Verme Programları

Bu yıl yediklerimizi gerçekten önemsemeye başladığımız yıl olacak. Tvlerde sağlıklı ve kilo verme programlarına teşvik eden çok fazla sayıda yayın göreceğiz. Zaten zengin yayın içeriğimiz daha da fazla genişleyecek ve bizi yemek yeme konusunda daha fazla bilinçlendirecekler.

Vucut Ağırlığı Eğitimi

Spor salonunu unutun ve sadece kendi vücudunuzu kullanarak ağırlık gerekmeden çalışabilirsiniz. Kendi vücut ağırlığınızı kullanarak etkili çalışabilir ve spor salonlarına para vermekten kurtulabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Zindeliği

Evet yanlış duymadınız. Bu yıl, egzersizlerimizin sanal gerçekliğe dönüştüğü bir yıl olacak. Dünya’da bazı stüdyolar şimdiden bunu yapmaya başladılar. Buraya gelmesi biraz zaman alabilir ama sonunda mutlaka gelecektir. Sanal gerçeklikteki amaç sizi bu yaşadığınız yerden tamamen uzaklaştırmayı ve stresinizi almayı hedefliyor.