Moda hakkında güzel olan şey sürekli değişmeye devam etmesidir.Her zaman bol pantolon görmek veya sokağın her köşesinde yaz gömlekleriyle karşılaşmak zorunda değilsin. Moda hakkında kötü olan şey ise sürekli güncel kalmak ve son moda trendlerini takip etmektir. Artık endişelenmek zorunda değilsin çünkü biz size yardımcı olacağız. 2019 yılında dolabınıza modaya uygun parçalar eklemenin zamanı geldi. 

Bir gömlek, erkeklerin giyinmesinde önemli bir unsurdur. Gömlek seçiminiz kişiliğinizi en iyi veya en kötü olarak yansıtabilir ve bunun arası yoktur. Evet, gömlek erkek için giyinmenin o kadar güçlü unsurudur.

2019’da sizin için trend olacak gömlekleri listeleyeceğiz.

Düz Gömlekler

Düz gömleklerin modası asla geçmez ve sebebi de iyi sebeplerden dolayıdır. Siyah pantolonla eşleştirilmiş düz beyaz bir gömlek gerçekten büyüleyici bir görünüm sağlar.

Düz gömleklerle ilgili en iyi şey, her şeyle ve herkeste iyi görünmeleridir. Yani düz gömlekler 2019’un erkek gömlek trendlerinde yine en üst sırada kendine yer bulmaya devam ediyorlar.

Çizgili Gömlek

Bir söz vardır; Çizgili gömlek güçlü erkek içindir diye. Bu söze ne kadar inanıyorsunuz bilemeyiz ama 2019 yılındaki çizgili gömlekler her erkeğin güçlü olduğuna inanıyor. Çünkü bu yılın trend çizgili gömlekleri herkese hitap ediyor.

Şeritlerin rengi, genişliği ve yerleşimi herhangi bir yerde olabilir ama kimin umurunda? Durum veya ruh halinize göre herhangi bir tarzda giyinebilirsiniz.

Desenli Gömlekler

Küçük çiçekler, geometrik şekiller, ağaç dalları vs. herhangi bir desenli gömlek size yeni bir hava katabilir. 2019’da erkekler artık bunlardan sıkça giymeye başladılar. Bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle dolabınıza desenli gömleklerden birkaç tane eklemeyi unutmayın.

Kareli Gömlekler

Kareli gömlekler daha önce görülmemiş sebeplerden dolayı daima şık görünüm verir ve moda takipçileri de bunu çok iyi bilirler. Vücut yapınıza bağlı olarak gömleğinizi kot veya diğer pantolonla eşleştirebilirsiniz.